Ze životanás všech

Terapeutické chvilky

Publikováno 18.01.2016 v 08:00 v kategorii Muži versus ženy, přečteno: 91x

Zdraví máme jenom jedno. Další lidové a další velmi pravdivé přísloví. Není řečeno, jestli se jedná o zdraví těla nebo duše. Je to fuk. Jedno bez druhého ani správně fungovat nemůže. Jako nám na bolest těla pomáhají mastičky a různé léky (růžové pomocníky nevyjímaje), tak si naše dušička zaslouží úplně stejnou pozornost a péči. Nemám pravdu?

Když nás bolí záda, jdeme na rehabilitaci. Když nás bolí duše, jdeme na terapii. Musíme dbát i o naši psychiku. Každý to děláme po svém :-D. Muži sečou trávník, koukají na fotbal, zajdou si na jedno, postojí se sousedem u plotu a vedou vážné debaty a ženy si poklábosí s kamarádkami, uklízí, vaří, pečou, a nebo si zanakupují. Zkrátka a jednoduše žádná terapie není špatná, pokud se cítíme líp a nikoho u toho nevraždíme.

Dnes se chci věnovat jedné ze zmíněných terapií, a to té „naší“. Holčičí. Nakupovací.

Občas si koupit něco pěkného na sebe těší snad každou ženu. I přes výjimky to platí ve většině případů. Nám to prostě dělá radost. Potřebujeme to. Aby nám bylo dobře a tím pádem bylo dobře všem. I mužům :-D. Štěstí muže přece poznáte podle toho, jak šťastnou má ženu. Jistě mi dají pánové za pravdu, že pohled do smutných očí ženy nikomu na náladě nepřidá. Takže nový svetřík, sukně, kabelka či botičky jsou nejlepší náplastí. A s nákupy je to jako se smíchem. Čím víc, tím líp.

Asi nemá cenu se zamýšlet nad faktem, proč muži „shopping“ tak strašně nesnáší. Ano, opět nelze do tohoto pytle hodit úplně všechny. Nechci se nikoho dotknout, ale převážná, spíš téměř celá, část mužské populace to opravdu nenávidí.

Ono takové „šopování“ není žádná sranda. Nic naplat. I na tohle musí mít člověk buňky. Když nakupujeme, musíme u toho stíhat spoustu jiných věcí. Koneckonců jako vždy. Ženy opravdu dokážou dělat víc věcí naráz, i když nám to pánové odmítají přiznat. Projdeme pár obchodů, podíváme se, jak pokročil svět módy, obohatíme šatník a ještě děláme něco pro své zdraví. Chůze je přece zdravý pohyb :-D.

Pokud, dámy, nemáte rády běhání po obchodech nebo vám vadí davy lidí a vy si teď říkáte, že tím škodíte samy sobě, vůbec nevěšte hlavu. I internetové nákupy jsou prospěšné. Místo chůze tak rozvíjíte svoji počítačovou gramotnost. Projít se přeci můžete i jindy, ne jen u nákupů. A pak se můžete na veřejnosti aspoň blýsknout novým modelem, který jste si objednaly ;-D.

Co dodat na závěr? Snad jen malé doporučení pro naše silné polovičky. Vydržte to! Nakupování máme geneticky zakódované. S tím se holt nedá nic dělat :-D

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?