Ze životanás všech

Moje záliba a slabost

Publikováno 11.01.2016 v 08:00 v kategorii O autorce, přečteno: 163x

Hobby, neboli koníček či zálibu máme všichni. Naplňují život každého člověka a díky nim se cítíme lépe. Relaxujeme a dělají nám radost. Taková záliba je v podstatě slabostí, které člověk často a rád podléhá. Někdo hraje na trumpetu, jiný na klavír, další sbírá autíčka, jiný známky a některé holky (možná by se našlo i pár pánů :-D, i když pochybuju) zase boty. A mezi takové jedince patřím i já. Boty mě prostě baví. Když se podívám do svého „botníčku“, srdce mi zaplesá a oko se potěší. Víte! Kdo mě zná, tak ví, že já boty a jejich nákup prostě miluju.

No a co? Nemůžu si pomoct. A vlastně ani nechci. Myslím, že záliby si má člověk hýčkat a pokud mě to baví a nikomu při tom nejde o život, tak se přece nenechám se odradit:-D. V Sexu ve městě 2 chodila Carrie navštěvovat do svého starého bytu šaty. Já chodím za svými botičkami. Otevřu skříň (botník takových rozměrů, aby se mi tam všechny vešly a nemusely se mačkat, jsem nikde neobjevila, tak jsem musela udělat kompromis :-D a spokojila se s policemi ve skříni) a tam jako vojáčci v řadě čekají na povolávací rozkaz. Čas od času je všechny vyndám, očistím a zase dám zpět. O věci se musí holt pečovat.

Občas, když jdu městem, pro potěšení si zajdu do obuvi okouknout nové kousky módního obuvnického světa. Nekupuji si další a další boty proto, že bych neměla v čem chodit. Tohle mi rozhodně nehrozí. Než bych všechny páry bot, co mám, prochodila, byla bych určitě v důchodu :-D. Mně to zkrátka a jednoduše baví. Jasně, dnes už v podstatě kupuji boty, které sice nepotřebuji k tomu, abych přežila, ale rozhodně s nimi bude to žití příjemnější a člověk by si měl dělat radost. S tím samozřejmě nastávají situace, kdy je třeba čelit zvednutým očím v sloup, nechápajícím pokyvováním hlavou a rádoby vtipným poznámkám, že to teda byl zase „kauf“. Další škrpále do fronty... Na co černé lodičky, když už dvoje máš? Zbytečně vyhozené peníze… A tak dále, a tak dále. Zbytečně utracené peníze? Jak pro koho :-D. Já to rozhodně neberu jako vyhozené peníze. Kdyby se pánové na věc podívali i z naší strany, vidí, jako my ženy, rozumně investovaný obnos, který potěší nejen naše nohy, ale také oko. A to oko všech, kteří se nám na ty nohy podívají :-D, takže i to jejich. A když jsou navíc ve slevě, tak by byl holý nesmysl je v tom regále nechat, no uznejte. Co kdybychom je potřebovaly později? To je pak budeme muset koupit za plnou cenu a tím jsme vlastně ušetřily.

Přece chceme být pěkné pro muže. Nejsme sobecké, když si je kupujeme. V podstatě to neděláme pro sebe. Chlapi to nechápou a já nechápu, co je tak nepochopitelného na tom, že jeden pár bot na sezónu je fakt málo!

Pánové, smiřte se s tím, že bot není nikdy dost. Jako některé z vás dokáže rozvášnit příklepová vrtačka, tak nás zase nápis SALE na výlohách prodejen s botami. Vy potřebujete pořady o autech, vaření s Pohlreichem, nákupy v hobby centrech, vrtačky a sekačky na trávu, tak my potřebujeme ty boty.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?