Ze životanás všech

Jakub Kohák, Janek Ledecký, Petr Vágner a tajemství selfie tyčky

Publikováno 19.06.2016 v 13:03 v kategorii Ze života, přečteno: 103x

Včera (sobota 18. června) jsme se my, holky ze satelitu, rozhodly, že si zpestříme červnovou sobotu. A jakou akci, že jsme to navštívily? Byla to Prohlídla města Znojma s degustací klasických sektů ze Znojemské vinařské podoblasti s účastí Jakuba Koháka. Akci pořádala agentura NaVajn, která při této příležitosti slavila roční existenci. Během zhruba tříhodinové prohlídky jsme na nejkrásnějších vyhlídkách, kterými se Znojmo pyšní, ochutnali několik vzorků sektů. Já jsem si myslela, že raritou večera byla účast Jakuba Koháka, ale asi to byl vzorek toho nejlepšího sektu na světě, jak nám prozradil sám skromný výrobce, jenž se zúčastnil výpravy také. Mezi námi, mě teda víc zaujal Jakub a jeho ostrovtip, ale možná jsem jen nedokázala tu kvalitu sektu najít (promiň Romane:-D).

Celé prohlídky se účastnilo na 60 návštěvníků, ale my – já, sestra, Katka a Lucka – jsme si to užívaly po svém. Náladu nám začalo zlepšovat nikoli ochutnávání sektů, jak by se dalo čekat, ale tajemství selfie tyčky, kterou sestřenka Lucka vytáhla z kabelky hned po příchodu do hradebního příkopu, kde byla celá degustace zahájena. Proč nefunguje, jsme zjišťovaly docela dlouho :-D. Ať jsme mačkaly, jak jsme mačkaly, dokonce jsme i vyhrožovaly, že půjde do odpaďáku, jestli nevyfotí, nechtěla si nechat říct. Jenomže my jsme holky vytrvalé a nedaly jsme se. Asi po hodině, kdy jsme měly všechny úplně omačkané prsty, jsem zjistila, že silikonový návlek na držátku je trošku posunutý a tlačítko je mimo vyznačené místo na mačkání. Celou dobu jsme mačkaly vedle. Pokud byste měl někdo stejný problém, tak se nevzdávejte a když bude nejhůř, dělejte to jako my. Mobil na tyčce nastavte před sebe a požádejte někoho, aby vám to na telefonu zmáčknul. Jde to taky :-D.

Zpět ale ke Kubovi. On je opravdu tak vtipný, „skromný“ a všeuměl, jak praví jeho pověst. I sabrage, kterou prý dělal poprvé, zvládl na výbornou. Sám svůj výkon okomentoval stručně a jasně: „ To je nadělání. Já prostě umím všechno. Kdyby měl někdo z dam zájem o krásné a chytré dítě, můžete mě kontaktovat. Pracuju rychle a i přes moji velikost to nebudete cítit :-D.“ A jelikož tohle byla jeho slova v úvodu prohlídky, je vám určitě jasné, že jsme se nepřestávali smát až do jejího konce. Copak Zlatan a jeho tisíce gólů. Dokonce nám prý do Znojma věnuje jednu nohu od kolene dolu, až umře. Můžeme si vybrat kterou. Pravá sice dává víc gólů (tisíce), ale ta levá zase nebude tak okopaná. A jako bonus nám na ní nechá i botu velikosti 47.

Kohák ale nebyl ten večer jediný, kdo nás zavedl do světa známých lidí. Po prohlídce jsme se přesunuly na náměstí, kde moderoval návštěvu TV Prima Petr Vágner a zpíval Janek Ledecký. A to byla další příležitost sáhnout do kabelky pro tyčku a pořídit pár fotek :-D. Tam už nám to naštěstí fungovalo, takže nebylo potřeba, abychom třeba Jankovi řekly, jestli by nám to na telefonu nezmáčkl, když už na tom pódiu stojí a má to blízko :-D.

Celý večer jsme se bavily, a jestli na nás někdo koukal, jako bychom spadly z Marsu, no a co :-P! Ze satelitu nebo z Marsu. Nám to nemohlo náladu zkazit :-D. Jeden Kohák, selfie tyčka za stovku, správná společnost a o zábavu je postaráno.

PS: Byl to super večer. Musíme to zopakovat :-D.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?