Ze životanás všech

Bacha na cedulky!!!

Publikováno 27.12.2016 v 20:11 v kategorii Ze života, přečteno: 102x

Tak Vánoce jsou opět za námi a ze všech stran už na nás křičí výprodeje a slevy. Koneckonců jako každý rok touto dobou. Chystáme se na to a šetříme několik týdnů a měsíců a za pár minut je po všem. Pak se nám akorát protáčí panenky nad tím, že jsme mohli ušetřit, kdybychom se postavili do fronty těch, kteří čekali až na ty zmíněné slevičky. No ale nevadí.

Každý se chlubíme vším, co nám Ježíšek nadělil. Děláme selfíčka, fotíme a vystavujeme na facebook a instagram a nevím kde všude možně vše, co jsme měli naježeno. Já taky :-D. Jak jinak. Je to moderní a je to in. Raději ze světa než z módy, že jo?! :-D. Nemusí ale člověk sledovat jenom sociální sítě, aby si všiml, kdo má co nového. Jeden se natřásá v nové zimní bundě, jiný se chlubí kabelkou a další třeba čtyřkolkou :-P. Všechny ty věcičky a dárečky úplně křičí novotou a my všichni se tak nějak naparujeme, aby si ostatní všimli.

Někdo se ale nemusí ani moc natřásat. Ono stačí jen trocha nepozornosti ze strany toho, kdo sáhl pro novou věc přímo pod stromek, a v tom všem shonu a těšení se zapomene na jednu nepodstatnou, a přesto hodně viditelnou, drobnost. Já třeba zrovna tohle den po Štědrém dnu zažila taky. Nestalo se to přímo mně, ale rozhodně jsem byla u toho. Koukám, koukám. Tričko krásné. Parádní střih a super barva a potisk. Říkám si: „ Hmmmm. Pěkný.“ A v tom bum ho. Ze všeho nejlepší na něm byla bezkonkurenčně ta megacedulka, která se dotyčné osůbce houpala uprostřed zad. Nedalo mi to a zeptala jsem se, jestli ten billboard mezi těmi lopatkami má princezna schválně. Šli jsme všichni do kolen smíchy a nepochybuji, že teď už se jí to nestane :-D.

Mám sice dovoleno jmenovat, ale nebudu. Kdo to ví, ten se v tom pozná, kdo ne, nevadí.

Jen jeden vzkaz. „Nic si z toho nedělej, kočko. Dnes jsem potkala jednu paní, která měla lístek na čepici a nesla se jak páv. A tam to bylo sakra víc vidět :-D :-D :-D.“

Tak si užívejte všichni nové svetříky, trička, klobouky a bůhví co všechno, ale bacha na cedulky! Vypadá to vtipně a nikdo pak neřeší, co máte nového :-D.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?